Hakkımızda

2001 yılında faaliyetlerine başlayan SANEC OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ geçen yıllar içerisinde birçok özel projeye adını yazdırarak , gerek ürünlerindeki kalite gerekse hizmet ve servis kalitesi ile sektöründe lider firmalar arasında yerini almıştır.

En son 2014 yılında Kayseri Mobilyakent Projesinde ki 1050 adet Endüstriyel Seksiyonel Kapı yapım işinin kısa bir süre içerisinde tamamlanarak 2015 Nisan ayı itibarı ile teslimatlarına başlanmıştır.

SANEC olarak sektörde geride bıraktığımız 15 yılda edindiğimiz tecrübe ve birikimler , uygulaması yapılan on binlerce kapı ile TECHNA YÜKSEK HIZLI PVC KAPILAR ‘ın üretimine başlarken , en yüksek kalite standartlarında en uzun ömürlü kapıları üretmeyi hedefledik.

Üretimin her aşamasında maksimum müşteri memnuniyeti sloganı ile azami dikkat ve özen gösterilerek imal edilen TECHNA kapılar , her detayı gözden geçirilmiş , her türlü malzemesi dikkatle seçilmiş , parçaların tamamı kullanım ve montaj kolaylıklarına göre tasarlanmış Avrupa standartlarında ürünlerdir.

Üretimin her aşamasında konusunda uzman mühendis ve teknisyen kadromuz ürünlerimizi titizlikle kontrol ederek TECHNA kapıların uzun yıllar sorunsuz çalışabilmesini sağlamaktadır.

SANEC OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ , Kayseri Mimarsinan OSB de 3000 m² si kapalı toplam 5000 m² alanda faaliyetlerine devam etmektedir.